Gratulujeme Vám k přijetí Vašeho dítěte do naší školy. 

Těšíme se na spolupráci s ním, ale i s Vámi.

Vaše dítě bylo přijato na základě talentu, kterým se vyznačuje. Ten je však třeba rozvíjet a s Vaší pomocí to půjde mnohem lépe.

Žádáme nejen o podporu finanční (zaplacením školného), ale také o pomoc s rozvíjením vědomostí a schopností Vašeho dítěte (dohled nad pravidelností cvičení, upevňování jeho vytrvalosti a hlavně motivace ve chvílích, kdy cvičení nebude zábava).

Odměnou bude nejen nový umělec ve Vaší rodině, ale také nový člověk, který ví, že něco umět je úžasné. Navíc to přináší radost, že za těžkou prací a odříkáním je jasný cíl – vystoupení, které potěší nejen Vás.

K tomu, abychom mohli Vaše dítě zařadit do naší školy, je třeba vyplnit elektronickou přihlášku. Tato přihláška se Vám zobrazí po kliknutí na odkaz: PŘIHLÁŠKA. Pečlivě ji, prosím, vyplňte a pročtěte. Potom ji vytiskněte, podepište a přineste učiteli naší školy. Můžete zvolit i jinou variantu (zaslat přihlášku na adresu školy, nebo ji vhodit přímo do schránky u vstupu do ZUŠ). Upozorňujeme, že podpisem přihlášky souhlasíte se školním řádem a souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Dále se při vyplňování elektronické přihlášky seznámíte s novým nařízením GDPR – obecné nařízení o ochraně osobních údajů, kde zakliknete souhlas, či nesouhlas se zpracováním různých osobních údajů a jejich používáním.

Na základě informací v přihlášce Vám budou e-mailem zaslány podklady pro platbu školného.

Pokud z jakýchkoli důvodů nemůžete vytisknout přihlášku a doručit ji do ZUŠ Hustopeče, nebo vaše dítě nemůže nastoupit ke studiu, kontaktujte nás neprodleně na tel.: 777682656.

Děkujeme

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com